GWARANCJE

GWARANCJA " Suisse Langenthla, Lilien Austria, G.Benedikt "

Międzynarodowa gwarancja jakości na pęknięcia i obtłuczenia krawędzi.


 

 

 • Maksymalne zabezpieczenie – maksymalna korzyść dla Waszej inwestycji.


Uzyskaj maksimum korzyści ze swojej inwestycji! Niezwykłe produkty SUISSE LANGENTHLA / LILIEN / G.BENEDIKT zapewnią twojemu biznesowi przewagę i będą służyły Ci długie lata.

Z porcelaną firmy SUISSE LANGENTHLA / LILIEN / G.BENEDIKT możemy stworzyć unikalny klimat stołu i serwowanego jedzenia. Wieloletnie doświadczenie na światowych rynkach nauczyły nas, że oprócz pięknego wyglądu serwowanie wymaga też produktów niezwykle wytrzymałych.

 • Dlatego nasza porcelana spełnia wymagania zarówno estetyczne jak i funkcjonalne.


Aby uwiarygodnić naszą jakość wprowadziliśmy dla Państwa 20 letnią gwarancję jakości na pęknięcia i obtłuczenia krawędzi dla każdego naszego produktu.

 • Gwarancja naszych produktów jest uzasadniona.


Podstawą naszej porcelany jest unikalny ceramiczny rdzeń - baza. Zapewnia on zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz przed szokiem termicznym. Dodatkowym walorem naszych naczyń jest długie utrzymywanie ciepła serwowanych potraw.

Naszą zastawę bardzo łatwo jest przechowywać (sztaplować). Specjalnie wykonane kształty pozwalają na uniknięcie zarysowań w miejscach wyeksponowanych przy serwowaniu. Szkliwo nakładane na nasze produkty jest odporne na warunki panujące w zmywarkach i kuchenkach mikrofalowych.

SUISSE LANGENTHLA / LILIEN / G.BENEDIKT wymieni jakikolwiek talerz, miskę czy talerzyk, którego krawędzie obtłuką się lub wyszczerbią w ciągu 20 lat „normalnego używania”, od daty zakupu potwierdzonej fakturą. 

 

 

Ogólne Postanowienia / Ograniczenia:


 • Ważność gwarancji:


Ta gwarancja jest dostępna dla klienta określonego w karcie gwarancyjnej i pokrywa produkt(y) i kolekcję(e) dostarczone na podstawie faktury zakupu. Karta gwarancyjna jest rejestrowana. Czas gwarancji:

Ta gwarancja jest ważna przez 20 lat od daty faktury zakupu.

 • Rejestracja gwarancji:


Ta gwarancja obowiązuje tylko po wypełnieniu i oddaniu (odesłaniu), przez klienta karty gwarancyjnej. Wypełniona karta gwarancyjna musi zostać oddana w ciągu 60 dni od daty otrzymania faktury zakupu. Jeżeli GWAANCJA NIE zostanie oddana (odesłana), wszystkie roszczenia w związku z gwarancją zostaną uznane za bezpodstawne.

 • Zastosowania gwarancji
 1. Gwarancja pokrywa talerze, miski i talerzyki. Szczegółowa lista zawierająca wszystkie produkty objęte gwarancją dostępna jest na prośbę klienta. Prosimy o kontakt z najbliższym biurem sprzedaży Horeca INVEST w celu uzyskania dalszych informacji.

 2. Gwarancja dotyczy obtłuczeń i wyszczerbień na krawędziach produktów.

 3. Warunki zawarte w tej gwarancji są integralną częścią warunków sprzedaży SUISSE LANGENTHLA / LILIEN / G.BENEDIKT

 • Definicja „normalnego używania”:


„Normalne używanie” oznacza zamrażanie, mycie w zmywarkach gastronomicznych (kapturowych / tunelowych) , serwowanie i przechowywanie. Nie pokrywa uszkodzeń wynikających z zaniedbania lub nieprawidłowego użytkowanie produktu.

 • Jak wyegzekwować roszczenie:


w razie zgłoszenia w ramach gwarancji należy skontaktować się z najbliższym biurem sprzedaży Horeca INVEST. Jeżeli będzie to potrzebne Horeca INVEST oceni uszkodzony produkt i jeśli uzna reklamację za zasadną zamieni produkt w ciągu 21 dni.

 

 

 

 

CERTYFIKAT

 

CERTYFIKAT


 


Dwadzieścia Lat Gwarancji na Wyszczerbienia


Firma G.Benedikt Karlovy Vary S.r.o. Udziela 20-letniej gwarancji na
obtłuczenia brzegów produktów na wszystkie produkty wykonane w fabryce
w czechach.

Gwarancja jest wazna przy normalnym uzytkowaniu produktow zgodnie z
ich przeznaczeniem. Gwarancja nie jest wazna przy innch rodzajach
uszkodzen.

Warunki i zasady gwarancji dostepne w zalaczniku Nr 1
Karlovy Vary, 21.06.2011

 

Horeca Invest sp. Z o.o. | ul.Praska 28/10 | 30-328 Kraków PL

tel. +48 502 07 77 04 / Fax +48 12 266 61 25

m.jelonek@onet.com.pl | www.horecainvest.pl

ZAŁĄCZNIK nr 1 Warunki Gwarancji " Suisse Langenthla, Lilien Austria, G.Benedikt "

 

Dwadzieścia Lat Gwarancji na Wyszczerbienia


 

Zasady i warunki:

 

Wyszczerbiony Produkt w ciągu 20 lat od dnia zakupu podlega wymianie. Gwarancja ta odnosi się do normalnego uzytkowania produktu*.

 

Gwarancja nie obejmuje innych rodzajow pęknieć czy złamań oraz uszkodzeń stopy talerza. Warunkiem uznania gwarancji jest zachowanie nienaruszonej linii brzegowej produktu, rozważenie gwarancji jest w wyłącznej gestii Firmy G. Benedikt. Zdjecia poglądowe poniżej

 

Roszczenie: wszystkie uszkodzone elementy muszą być przechowane przez klienta oraz i przekazane do G. Benedikt lub Horeca Invest do wglądu. Talerze przed przekazaniem muszą być czyste. W roszczeniu muszą być zawarte informacje dotyczące Czasu i Miejsca Zdarzenia. Ponadto w razie potrzeby miejsce zdarzenia winno być udostępnione firmie G.benedikt lub Horeca Invest w celu przeprowadzenia wizji lokalnej.

 

G.Benedikt oraz Horeca Invest zastrzegają sobie prawo do wylaczenia odpowiedzialności Gwarancyjnej na produkty dostarczone w ramach specjalnych ustaleń z klientem

 

 

* Definicja normalnego użytkowania: Obejmuję tylko schładzanie, serwowanie, mycie i przechowywanie Używanie w piekarnikach i na grillu ale z wylaczeniem pieca do pizzy.

 

Gwarancja na wyszczerbienia nie Obejmuję: Peknieć, Złamań i odłamań –

 

 1. Talerzy, Spodków, Misek, Filiżanek, Bulionówek

 2. Chwytów, Uchwytów, Uszu w :Filiżankach, Kubkach, Bulionówkach, Dzbankach, Czajnikach do Kawy/Herbaty, Wazach oraz w pozostałych przedmiotach posiadających elementy chwytne

 3. Pokrywek do Dzbanków, Waz

 4. Produktów cienkościennych oznaczonych w katalogach.


Wyszczerbienia Podlegające wymianie

 

 • Rzut od dołu

Zachowana Linia brzegowa talerza

 • Rzut od góry

Talerz Podlega wymianie